Рішення глобальної мобільності

На створення безпечних професійних бездротових мереж з обладнанням Open-Mesh Вам потрібно стільки ж часу і коштів, як і на прокладання локальних мереж.

Детальніше

Те, що раніше керувалось через локальний сервер, тепер може керуватися централізовано з хмари та з безкоштовних веб- і мобільних додатків CloudTrax.

Детальніше

ZYCOO завжди орієнтується на безпеку і захист Вашої системи IP-телефонії: SSH доступ, brutal SIP flood, TLS реєстр, брандмауер.

Детальніше

Новітня платформа від Zycoo – це апаратні пристрої P-серії. Наше обладнання – ідеальне рішення, що пропонує широкі можливості, починаючи з програмного забезпечення VoIP, наприклад, Elastix, і до Firewall, наприклад, Untangle і pfSense.

Детальніше

Решения глобальной мобильности

Компанія Jetex – постачальник IT обладнання та технологій для рішення глобальної мобільності, оптимізації та підвищення конкурентності бізнесу наших клієнтів. Jetex – багатопрофільний постачальник з диверсифікованим та ексклюзивним продуктовим портфелем; ми можемо запропонувати своїм клієнтам широкий спектр IT обладнання та комплексних рішень для реалізації проектів будь-якого рівня складності. Наша головна мета – якість та інновації! Ми ретельно підходимо до вибору кожного вендора для того, щоб надати нашим клієнтам найбільш якісні та інноваційні рішення на базі сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій.

 • VoIP/GSM

  GSM-шлюз – це пристрій, призначений для прямої трансляції телефонного сигналу з IP-мереж у стільникові та назад.

 • 3G

  Маршрутизатор 3G/GSM використовується для з'єднання одного комп'ютера з іншим, щоб вони могли отримувати та обмінюватися інформацією.

 • WiFi

  GSM-шлюз – це пристрій, призначений для прямої трансляції телефонного сигналу з IP-мереж у стільникові і назад.

Стратегія роботи компанії
 • Комплексний та інтегрований підхід до рішень завдань клієнта

 • Продумана
  продуктова політика

 • Ретельний вибір устаткування, що відповідає потребам наших клієнтів

Jetex